5 Lat Gwarancji

Gwarancja Bezpieczeństwa

Specjalnie dla Ciebie

Produkt tworzony na wymiar

Jednolita Kolorystyka

Lub okleina od strony zewnętrznej

Bramy

Pezemysłowe Rolowane

Oferta bram przemysłowych Krispol obejmuje bramy stalowe i aluminiowe.

Bramy ocieplone są niezbędne w miejscach wymagających utrzymania stałych temperatur. Są uszczelnione na całym obwodzie. Zbudowane są z profili wypełnionych pianką poliuretanową. Bramy nieocieplone składają się z jednościennych profili aluminiowych lub stalowych. Idealnie się sprawdza w pomieszczeniach niewymagających izolacji termicznej.

Bramy przemysłowe mają szerokie zastosowanie. Są produkowane według zalecanych wymiarów, stosując rozwiązania, które dopasowują dane urządzenie do przeznaczenia i warunków zabudowy.

Bezpieczeństwo

I Skuteczność

Bramy przemysłowe rolowane mają niezawodne zabezpieczenia krawędziowe, zabezpieczenia w postaci lamp sygnalizacyjnych, fotokomórek, dzięki którym brama unosi się do góry po wykryciu przeszkody. Nawet, gdy zepsują się hamulce lub sprężyna pancerz bram nie opadnie.

Bramy rolowane są również solidnie zabezpieczone przez włamaniem. Posiadają zamek ryglujący, zamontowany w dolnej listwie pancerza, który zabezpiecza przed otwarciem zaryglowanej bramy z zewnątrz. Wejście do środka obiektu jest chronione dodatkowo za pomocą karty dostępu lub klawiatury kodowej.

Solidną konstrukcję bram przemysłowych rolowanych zapewnia pancerz, który jest zwijany na na wał zamocowany nad otworem. Dzięki temu jest sporo miejsca pod sufitem pomieszczenia.

ZABEZPIECZENIE PRZY PĘKNIĘCIU SPRĘŻYN

Zabezpieczenie przy pęknięciu sprężyny dla bramy rolowanej zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom poprzez ograniczenie ryzyka przypadkowego uwolnienia lub upadku elementów podczas awarii.

HAMULEC INERCYJNY

Hamulec inercyjny dla bramy rolowanej zapewnia bezpieczeństwo poprzez automatyczne zatrzymywanie ruchu w przypadku awarii lub utraty kontroli nad urządzeniem, minimalizując ryzyko obrażeń i szkód.

FOTOKOMÓRKA

Fotokomórka dla bramy rolowanej zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo poprzez ciągłe monitorowanie obszaru przed bramą i natychmiastowe wykrywanie obiektów lub osób, co umożliwia automatyczne zatrzymanie ruchu bramy w przypadku zagrożenia.

SYGNALIZATOR ŚWIETLNY

Sygnalizator świetlny dla bramy rolowanej zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo poprzez wizualne sygnalizowanie stanu pracy bramy, informując użytkowników o jej ruchu lub awariach, co umożliwia świadome korzystanie z urządzenia i minimalizuje ryzyko wypadków.

ZAMEK RYGLUJACY

Zamek ryglujący dla bramy rolowanej zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo poprzez solidne zabezpieczenie bramy w pozycji zamkniętej, uniemożliwiając nieautoryzowany dostęp i zapewniając ochronę przed włamaniem lub przypadkowym otwarciem.

Napędy do

Bram Rolowanych

Bramy automatyczne zapewniają komfort i wygodę użytkowania. Dodatkowo mają niezawodne systemy zabezpieczające. Bramy rolowane mają montowany odpowiedni system napędów w zależności od warunków zabudowy, wagi, wielkości i przeznaczenia.

  • Napęd boczny, nasadowy, trójfazowy montowany jest w przypadku intensywnego użytkowania i przy dużych powierzchniach
  • Napęd boczny, rurowy, jednofazowy ma zastosowanie w pomieszczeniach małych, mających ograniczenia powierzchniowe
  • Napęd centralny, jednofazowy ma zastosowanie w miejscach, gdzie intensywność prac wynosi około 5-10 cykli na dobę
NAPĘD BOCZNY, NASADOWY, TRÓJFAZOWY

Napęd boczny, nasadowy, trójfazowy dla bramy rolowanej zapewnia efektywny i stabilny mechanizm otwierania i zamykania bramy, charakteryzujący się wysoką wydajnością oraz niezawodnością działania, co zapewnia użytkownikom wygodę i bezpieczeństwo w użytkowaniu.

NAPĘD BOCZNY, RUROWY, JEDNOFAZOWY

Napęd boczny, rurowy, jednofazowy dla bramy rolowanej zapewnia efektywną i stabilną operację otwierania i zamykania bramy, charakteryzującą się prostą instalacją oraz niezawodnym działaniem, co gwarantuje użytkownikom wygodę i bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu.

NAPĘD CENTRALNY, JEDNOFAZOWY

Napęd centralny, jednofazowy dla bramy rolowanej zapewnia wydajne i niezawodne otwieranie oraz zamykanie bramy, charakteryzując się prostą instalacją oraz łatwą obsługą, co zapewnia użytkownikom wygodę i bezpieczeństwo w użytkowaniu.

Inne

Nasze Oferty

Okna PCV

Okna firmy KRISPOL są gwarancją solidności wykonania, szczelności oraz wysokim współczynniku izolacyjności akustycznej, termicznej. Przełoży się to na długie lata korzystania oraz niskie koszty utrzymania. Duża funkcjonalność dodatków pozwala dopasować okna do Twoich upodobań i wymagań. Okna można idealnie dopasować do rolet zewnętrznych, drzwi wejściowych i bram garażowych. Bogata kolorystyka sprawia, że można idealnie wszystko dopasować.

Dowiedz się więcej

Okna Aluminiowe

Okna aluminiowe Krispol są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne: na wilgoć, zmiany temperatur. Są również odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Dowiedz się więcej

Bramy Garażowe

Bramy garażowe segmentowe firmy KRISPOL są zbudowane z paneli o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową i uszczelnione są między segmentami i na całym obwodzie. Kształt łuku górnego optymalnie dociska górny panel bramy segmentowej do nadproża.

Dowiedz się więcej

Rolety Zewnętrzne

W ofercie rolet można spotkać propozycje dla każdego typu budynku, zarówno starszego, jak i dopiero powstającego. W tym drugim przypadku szczególnie polecane są tzw. rolety do zabudowy – KALIMA RZ, które najlepiej redukują ubytki ciepła. Proponujemy również rolety naokienne (KALIMA RN) i elewacyjne (KALIMA RS). O różnicach między nimi, piszemy nieco niżej.

Dowiedz się więcej

Drzwi Zewnętrzne SOLANO

Drzwi zewnętrzne Solano są wyjątkowo wytrzymałe, pasują zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Stylowe wypełnienia oraz szeroka gama kolorystyczna sprawią, że drzwi zewnętrzne SOLANO odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Dopasować je można do okien, rolet zewnętrznych czy bram garażowych.

Dowiedz się więcej

Drzwi Zewnętrzne WIKĘD

Drzwi Wikęd cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ spełniają 3 podstawone ale bardzo ważne wymagania. Są TRWAŁE, ESTETYCZNE, FUNKCJONALNE dzięki temu służą latami. Mamy duży wybór wzórów i kolorów, co pozwala dobrać drzwi do każdego obiektu.

Dowiedz się więcej

Drzwi Zewnętrzne ERKADO

Drzwi zewnętrzne Erkado to drzwi, które łączą elegancję, funkcjonalność i bezpieczeństwo w jednym rozwiązaniu. Te nowoczesne drzwi zewnętrzne wykonane są z wysokiej jakości stali i nie tylko świetnie sprawdzają się jako ochrona przed intruzami, ale także są wyrazem klasy i stylu, który podkreśli charakter każdego domu.

Dowiedz się więcej

Żaluzje Zewnętrzne

Żaluzje zewnętrzne z roku na rok zyskują coraz większą popularność w Polsce. Montowane są na zewnątrz, mają zastosowanie gównie do obkiektów o sporej powierzchni okien/szklanych fasad.

Dowiedz się więcej

Bramy Przemysłowe

Bramy garażowe segmentowe firmy KRISPOL są zbudowane z paneli o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową i uszczelnione są między segmentami i na całym obwodzie. Kształt łuku górnego optymalnie dociska górny panel bramy segmentowej do nadproża.

Dowiedz się więcej

Bramy Rolowane

Bramy ocieplone są niezbędne w miejscach wymagających utrzymania stałych temperatur. Są uszczelnione na całym obwodzie. Zbudowane są z profili wypełnionych pianką poliuretanową. Bramy nieocieplone składają się z jednościennych profili aluminiowych lub stalowych. Idealnie się sprawdza w pomieszczeniach niewymagających izolacji termicznej.

Dowiedz się więcej

Systemy Przeładunkowe

Systemy przeładunkowe to urządzenia techniki przeładunkowej. Stanowią warunek szybkiego i łatwego załadunku i rozładunku dostaw. Niwelują różnice pomiędzy wysokością rampy a pojazdem.

Dowiedz się więcej

Systemy Przeciwpożarowe

Bramy przeciwpożarowe służą do zamykania przejść pomiędzy strefami pożarowymi w rożnego rodzaju budynkach i pomieszczeniach. Występują w klasach odporności:

Dowiedz się więcej

System Osiedle

Garaże zbiorcze, altany śmietnikowe, komórki lokatorskie, drzwi do piwnic. Zastosowanie na osiedlach nowoczesnego rozwiązania, tzw. wygrodzeń pozwala lepiej gospodarować przestrzenią w podziemnych garażach. Ułatwia to bezpieczne przechowywanie samochodów czy motocykli. Jest to autorski system firmy GMSSystem. Każdy oddzielny boks ma odpowiednią cyrkulację powietrza i bezpieczną przestrzeń. Dzięki temu pojazd jest lepiej zabezpieczony przed ewentualnym zarysowaniem, obiciem.

Dowiedz się więcej