Okna firmy Krispol od lat cieszą się popularnością wśród osób budujących domy energooszczędne. Nie bez powodu…Spełniają wszystkie wymagania, by zachować jak najniższy współczynnika przenikania ciepła.Okna Krispol Fen 82 to obecnie najcieplejszy model na rynku i prawdziwa rewolucja w budownictwie. Ich niewątpliwą zaletą jest elegancki design połączony z funkcjonalnością. Okna są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki temu zawsze będą wyglądały jak nowe. Są stabilne, bezpieczne i ciepłe, a to niepodważalne atuty.

Okna firmy Krispol to nowoczesny design połączony z bezpieczeństwem, estetyką i energooszczędnością. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów okna zalicza się do klasy premium o korzystnym współczynniku izolacji termicznej i akustycznej. Okna Krispol Fen 82 to obecnie najcieplejszy model, który spełnia niezbędne wymagania nowoczesnego budownictwa opartego o zasadę energooszczędności. Są odporne na działanie czynników atmosferycznych, a ciepła ramka międzyszybowa zapewnia niski współczynnik przenikania ciepła.

Czy okna Krispol są energooszczędne?


Okna Krispol to obecnie jedne z najcieplejszych okien na rynku. Są eleganckie, estetyczne i bezpieczne. Dzięki niskiemu współczynnikowi przenikania ciepła należą do okien pasywnych, dlatego to najlepszy wybór, jeśli chcesz, by twój dom był ciepły i spełniał normy budownictwa energooszczędnego. Współczynnik przenikania ciepła w przypadku okien Krispol wynosi Uw=0,76 W/m2K.

Gruby profil, ciepła ramka, potrójny system uszczelek dociskowych – wszystko to wpływa na oszczędzanie energii w domu. Ponadto okna są odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Dlaczego okna Krispol?


Decydując się na budowę domu kierujemy się nie tylko estetyką podczas jego wykonania, ale również parametrami, które od kilku lat coraz częściej poruszane są w nowoczesnym budownictwie. Mowa tu o domach energooszczędnych. Aby nasz wymarzony kąt spełniał te warunki, niezbędne są ciepłe okna i drzwi. Okna Krispol spełniają wymogi budownictwa energooszczędnego, a dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów są eleganckie i estetyczne. Posiadają korzystny współczynnik izolacji akustycznej i termicznej, dzięki temu to najcieplejsze okna na rynku.

Okna Krispol to gwarancja wysokiej Jakości


Okna firmy Krispol to najlepszy wybór, jeśli zależy nam na elegancji, estetyce bezpieczeństwie oraz oszczędnościach w zakresie domowego budżetu. Jednak sam wygląd to nie wszystko. Okna Krispol mają bowiem korzystne współczynniki termoizolacyjne oraz akustyczne. Wszelkie niezbędne dodatki zapewniają najwyższą jakość i dopasowanie okna według potrzeb użytkownika.
Okna Krispol można wybrać w jednolitej kolorystyce lub zdecydować się na Bikolor. Istnieje również możliwość okleinowania jedno -, lub dwustronnego.