Z NAMI ZABEZPIECZYSZ SWOJĄ WŁASNOŚĆ

Nasza bogata oferta bram oraz ogrodzeń, pozwoli Państwu na odpowiednie zabezpieczenie Waszej  własności. Doskonalne wiemy, jak ważne jest dla Państwa zapewnienie bezpieczeństwa posesji i zastosowanie rozwiązań umożliwiających nieprzerwane korzystanie z nich przez wiele lat. Firma Brameo  jest jedną z najstarszych, działających na polskim rynku firm.

Posiadamy bogaty asortyment produktów taki jak: bramy przemysłowe, bramy segmentowe, bramy garażowe, a także ogrodzenia. Na swą obecną pozycję ciężko pracowaliśmy wraz z zespołem oddanych i doskonale wyszkolonych pracowników, których ciekawe pomysły i spostrzeżenia przyczyniają się do rozwoju naszych produktów i naszej oferty.

Sprzedajemy i produkujemy  bramy w  praktycznie każdym rozmiarze, których parametry dobieramy zgodnie z Państwa upodobaniami i wymaganiami technicznymi i estetycznymi. Katalog naszych produktów podzielony został z uwzględnieniem różnic fizycznych i użytkowych. Znajdziecie więc Państwo u nas bramy z różnego rodzaju materiałów, o bogatej kolorystyce, ale także z podziałem na te doskonale sprawdzające się w domu, bądź firmie. Wśród produktów dedykowanych dla domu i terenów przydomowych  proponujemy więc: bramy garażowe uchylne, segmentowe, roletowe, a także rozwierne. Możemy również zamontować drzwi stalowe o odpowiedniej charakterystyce, które skutecznie zabezpieczą dom przed wizytą niepowołanych gości. W przypadku oferty dla przedsiębiorstw skupiliśmy się przede wszystkim na bezpieczeństwie i funkcjonalności, objawiającej się w bramach segmentowych i podwieszanych.

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą  ogrodzeń przeznaczonych do prywatnych posesji, a także zakładom przemysłowym. Nieodłącznym elementem wyposażenia bramy garażowej są urządzenia z obszaru automatyki, dzięki którym możemy bez wysiłku i zdalnie sterować otwieraniem i jej zamykaniem. Nasi specjaliści zaproponują Państwu właściwe ze względu na wysoką niezawodność i odpowiednie parametry, urządzenia sterujące. Jesteśmy firmą nastawioną na wysoką jakość i dbałość o najmniejszy nawet szczegół w procesie wykonania i instalowania zamówionych przez Państwa  bram, ogrodzeń, a także automatyki sterującej.

Warto zaufać naszemu doświadczeniu i ponad 20 letniemu doświadczeniu.

Zapraszamy do kontaktu!