BRAMY PRZEMYSŁOWE ROLOWANE

Oferta bram przemysłowych Krispol obejmuje bramy stalowe i aluminiowe. 

9

5 LAT GWARANCJI

9

PRODUKT TWORZONY NA WYMIAR

Bramy ocieplone są niezbędne w miejscach wymagających utrzymania stałych temperatur. Są uszczelnione na całym obwodzie. Zbudowane są z profili wypełnionych pianką poliuretanową. Bramy nieocieplone składają się z jednościennych profili aluminiowych lub stalowych. Idealnie się sprawdza w pomieszczeniach niewymagających izolacji termicznej.

Bramy przemysłowe mają szerokie zastosowanie. Są produkowane według zalecanych wymiarów, stosując rozwiązania, które dopasowują dane urządzenie do przeznaczenia i warunków zabudowy.

BEZPIECZEŃSTWO I SKUTECZNOŚĆ

Bramy przemysłowe rolowane mają niezawodne zabezpieczenia krawędziowe, zabezpieczenia w postaci lamp sygnalizacyjnych, fotokomórek, dzięki którym brama unosi się do góry po wykryciu przeszkody. Nawet, gdy zepsują się hamulce lub  sprężyna pancerz bram nie opadnie.

Bramy rolowane są również solidnie zabezpieczone przez włamaniem. Posiadają zamek ryglujący, zamontowany w dolnej listwie pancerza, który zabezpiecza przed otwarciem zaryglowanej bramy z zewnątrz. Wejście do środka obiektu jest chronione dodatkowo za pomocą karty dostępu lub klawiatury kodowej.

Solidną konstrukcję bram przemysłowych rolowanych zapewnia pancerz, który jest zwijany na na wał zamocowany nad otworem. Dzięki temu jest sporo miejsca pod sufitem pomieszczenia.

ZABEZPIECZENIE PRZY PĘKNIĘCIU SPRĘŻYN

 

HAMULEC INERCYJNY

 

FOTOKOMÓRKA

 

SYGNALIZATOR ŚWIETLNY

 

ZAMEK RYGLUJACY

 

NAPĘDY DO BRAM ROLOWANYCH

Bramy automatyczne zapewniają komfort i wygodę użytkowania. Dodatkowo mają niezawodne  systemy zabezpieczające. Bramy rolowane mają montowany odpowiedni system napędów w zależności od warunków zabudowy, wagi, wielkości i przeznaczenia.

  • Napęd boczny, nasadowy, trójfazowy montowany jest w przypadku intensywnego użytkowania i przy dużych powierzchniach
  • Napęd boczny, rurowy, jednofazowy ma zastosowanie w pomieszczeniach małych, mających ograniczenia powierzchniowe
  • Napęd centralny, jednofazowy ma zastosowanie w miejscach, gdzie intensywność prac wynosi około 5-10 cykli na dobę
NAPĘD BOCZNY, NASADOWY, TRÓJFAZOWY

 

NAPĘD BOCZNY, RUROWY, JEDNOFAZOWY

 

NAPĘD CENTRALNY, JEDNOFAZOWY

 

INNE NASZE OFERTY:

okna aluminiowe krispol 220x161 1

Okna aluminiowe

Okna aluminiowe charakteryzują się niezwykłą trwałości , odpornością na warunki atmosferyczne. Wykonane z aluminium. Możliwość zastosowania jako szklana ściana w budynku.

Żaluzje zewnętrzne

Żaluzje zewnętrzne

Żaluzje zewnętrzne (fasadowe) skuteczna osłona okien, fasad i witryn. Trwałe, fukcjonalne i estetyczne.

rolety zewnetrzne krispol 1024x683 1

Rolety zewnętrzne

Rolety dają poczucie bezpieczeństwa a także zapewniają izolację cieplną i akustyczną. Ograniczają koszty ogrzewania, wpływają na utrzymanie komfortowej temperatury w pomieszczeniach.

BRAMY ROLOWANE – Galeria zdjęć

bramy rolowane 2
bramy rolowane 3 1024x683 1