Profesjonalny serwis

Sprawne i dokładne serwisowanie

Gwarancja Usługi

Udzielamy 5 lat gwarancji

Profesjonalna Obsługa

Działamy na terenie Polski.

Świadczymy usługi

Naprawy bram garażowych

Ponad to i przemysłowych, automatyki do bram, szlabanów parkingowych. W serwisowaniu bram specjalizujemy się od początku istnienia firmy, czyli od ponad 20 lat. Zdobyte przez te lata ogromne doświadczenie oraz bogaty magazyn części zamiennych, przyczynia się do bardzo szybkich napraw zarówno przemysłowych bram segmentowych i ogrodzeniowych, jak i bram garażowych do domowego użytku.

Podpisując umowę serwisową, zobowiązujemy się do utrzymania ciągłości pracy bram i błyskawicznej dostępności zużywających się części zamiennych, takich jak: rolki, liny, sprężyny, panele do bram, itp. Dzięki temu nasz serwis będzie jeszcze szybszy, a Twoja brama zawsze sprawna.

Potrafimy naprawić

Usterki Mechaniczne i elektroniczne

Nasz wyspecjalizowany dział serwisu specjalizuje się w naprawie elektroniki bramowej. Naprawiamy piloty do bram, fotokomórki, lampy sygnalizacyjne, a także skomplikowane centrale bram przemysłowych. Serwisujemy bramy ręczne i automatyczne.Posiadamy części do bram Came, Hormann, Krispol, Wiśniowski, Nice, Novoferm, Normstahl, i wielu innych.

Chociaż główna siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie, usługi serwisu bram świadczymy na terenie całej Polski.

Formularz Serwisowy

Opisz nam swój problem a my postarmay się pomóc.