Sprzedaż i montaż

Działamy na terenie Polski.

Profesjonalny serwis

Sprawne i dokładne serwisowanie

Gwarancja Bezpieczeństwa

Udzielamy 5 lat gwarancji

Firma Brameo

Działa na rynku

Od 2001 roku a sprzedawane przez nas bramy garażowe to połączenie efektownego designu i gwarancji pełnego bezpieczeństwa domu. Każde zamówienie traktujemy indywidualne, a nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Zapewniamy nie tylko estetyczny wygląd, ale również szeroki wybór paneli umożliwiającymi zastosowanie zarówno w nowym budownictwie, jak i w remontowanych posesjach.

Firma Brameo Kraków wykonuje indywidualne projekty dla swoich Klientów, zapewniając im pełen komfort i satysfakcję, jak również oryginalny design . Bramy garażowe – segmentowe sprzedawane przez Brameo posiadają niezbędne atesty higieniczne, międzynarodowy certyfiakt CE i pozostałe dokumenty pozwalające na ich montaż oraz sprzedaż.

Zalety konstrukcyjne

Naszych bram garażowych

  • Zastosowanie pionowego otwierania optymalizuje wykorzystanie dostępnej przestrzeni przed i za bramą,
  • Możliwość montażu bram w każdym obiekcie, ze względu na zastosowane różnorodnych sposobów prowadzenia bram
  • Zastosowanie ocynkowanych elementów stalowych daje gwarancję
  • pełnego bezpieczeństwa użytkowania.
  • Wyważenie specjalnymi sprężynami skrętnymi nadaje płynności i lekkości w otwieraniu bram
  • Utrzymanie niezbędnej temperatury w garażu zapewnia uszczelnienie i ocieplenie pianką poliurenową
  • Automatyka do bram dostarczana przez wiodące firmy.

Opinie

Naszych klientów

img

Witam, na firmę Brameo trafiłem podczas poszukiwania dostawcy drzwi który byłby w stanie mnie poratować, po tym jak inny dostawca mówiac delikatnie - mocno mnie zawiódl po kilku miesiącach oczekiwań i zapłaceniu z góry za towar.

Przemysław Z

Drzwi

img

Bardzo miła współpraca od początku do końca. Rzeczowa i profesjonalna porada. Wszystko na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm!!! Polecam drzwi i bramy!

Rafał

Drzwi i Bramy

img

Naprawde godna polecenia firma, Pan Mieszko uratował moją budowę montując bramę garażową oraz drzwi wejsciowe. Terminowość, jakość usługi oceniam na celująco. Pozdrawiam serdecznie.

Paweł W

Drzwi

img

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma. Jestem bardzo zadowolony z usługi montażu dwóch par drzwi zewnętrznych do domu. Mimo bardzo dużych trudności z producentem drzwi, firma zrobiła wszystko aby relacja klient - usługodawca była bezproblemowa i finalnie zakończyła się sukcesem a to wszystko w bardzo dobrych relacjach. Dziękuję.

Marcin T

Drzwi

Oferta

BRAMY OGRODZENIA BRAMEO

PRZEMAWIA ZA NAMI PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

Nasza Oferta