5 Lat Gwarancji

Gwarancja Bezpieczeństwa

Specjalnie dla Ciebie

Produkt tworzony na wymiar

Jednolita Kolorystyka

Lub okleina od strony zewnętrznej

Bramy Segmentowe

O Wysokim Współczyniku Cieplnym

Bramy garażowe segmentowe firmy KRISPOL są zbudowane z paneli o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową i uszczelnione są między segmentami i na całym obwodzie. Kształt łuku górnego optymalnie dociska górny panel bramy segmentowej do nadproża.

 • Bardzo wysokie właściwości termoizolacyjnych na rynku: U = 1,12 [W/m2K]
 • Panel 40 lub 60 mm

Oferta specjalna dla

Domów energooszczędnych

Brama o wyjątkowo wysokim współczynniku ciepła brama VENTE K2 RFS 60 o grubości zwiększonej do 60 mm. Posiada podwójne uszczelnienie dolnego panela, uszczelnienia międzysekcyjne oraz dodatkową uszczelkę obwodową, która wyrównuje mostki termiczne między kątownikami a ścianą. Właściwości termoizolacyjne – współczynnik na poziomie U = 0,9 [W/m2K].

Bramy garażowe

Segmentowe

Bramy garażowe segmentowe występują w wielu wymiarach standardowych oraz istnieje możliwość wykonania ich pod konkretny wymiar.

Wysoka jakość wykonania daje poczucie bezpieczeństwa, komfortu użytkowania, ale przede wszystkim zapewnia izolację cieplną przed zimnem i wilgocią.

Dzisiejsze rozwiązania techniczne są mocno rozwinięte, to pozwala na utworzenie niepowtarzalnych, funkcjonalnych oraz innowacyjnych rozwiązań, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

VENTE K2 RFS 60

BEZ PRZETŁOCZEŃ, PROFIL 60 mm

 • energooszczędna brama garażowa Krispol
 • bardzo wysoki poziom izolacji dzięki panelom o grubości do 60 mm na całej wysokości
 • dopracowana konstrukcja
 • wzmocniony system uszczelnień
VENTE K2 RC

Tłoczenie wąskie 

 • korzystny stosunek ceny do jakości wykonania
 • popularny wzór, który ma szerokie zastosowanie, ponieważ pasuje wizualnie do wielu różnych styli
VENTE K2 RS

Tłoczenie szerokie

 • szerokie zastosowanie – pasuje do klasycznych i nowoczesnych domów
 • Alternatywa dla przetłoczeń wąskich
VENTE K2 RF

BEZ PRZETŁOCZEŃ

VENTE K2 RM

V PROFILOWANIE

 • nadaje nowoczesny wygląd bramom
 • innowacyjna forma
VENTE K2 RA

KASETONY

 • możliwość tłoczenia w kasetony krótkie lub długie
 • dla osób ceniących tradycyjny lub rustykalny charakter

Bezpieczeństwo

I Zabezpieczenia

W każdej bramie montowany jest dodatkowy system zabezpieczeń. Chroni on przed opadnięciem bramy garażowej segmentowej w przypadku zerwania się sprężyn. Nieustannie trwają prace nad zwiększaniem bezpieczeństwa użytkowania bram garażowych, które sprzedajemy. Mechanizmy działania to najwyższy standard, który stale podlega badaniom i udoskonalaniu.

Przykładowo brama garażowa uchylna  występuje w wersji ocieplonej lub nieocieplonej. Możliwe jest także zamówienie drzwi przejściowych-furtki. Wówczas bramy garażowe segmentowe z drzwiami mają wygodne wejście do garażu bez konieczności otwierania całej bramy.

Bramy garażowe segmentowe z napędem automatycznym są wyposażone w fotokomórki. Zabezpieczają one przed jej zamknięciem, gdy w świetle bramy pojawi się przeszkoda. Rolki jezdne mają osłony chroniące dłonie. Napędy mają wyłącznik przeciążeniowy, który unosi bramę na wysokość ok. 10 cm, gdy pojawi się pod nią przeszkoda, opór.

Wygodne

Bramy

Wygodna brama to przede wszystkim cicha praca i bezproblemowość w jej obsłudze.

W bramach zastosowano łożyskowane rolki, dzięki czemu zminimalizowało to ilość połączeń na prowadnicach. Dzięki temu praca bramy garażowej segmentowej przebiega płynnie i cicho. Wszystko za sprawą dwóch sprężyn skrętnych, które zapewniają odpowiednie wyważenie i funkcjonalność bramy.

Solidna

Konstrukcja

W mechanizmach bram zastosowane rozwiązania ułatwiają montaż i dopasowanie do przestrzeni wokół garażu. Zapewnia to również estetyczny wygląd z zewnątrz i od środka. Elementy metalowe są zabezpieczone przed korozją.

Inne

Nasze Oferty

Okna PCV

Okna firmy KRISPOL są gwarancją solidności wykonania, szczelności oraz wysokim współczynniku izolacyjności akustycznej, termicznej. Przełoży się to na długie lata korzystania oraz niskie koszty utrzymania. Duża funkcjonalność dodatków pozwala dopasować okna do Twoich upodobań i wymagań. Okna można idealnie dopasować do rolet zewnętrznych, drzwi wejściowych i bram garażowych. Bogata kolorystyka sprawia, że można idealnie wszystko dopasować.

Dowiedz się więcej

Okna Aluminiowe

Okna aluminiowe Krispol są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne: na wilgoć, zmiany temperatur. Są również odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Dowiedz się więcej

Bramy Garażowe

Bramy garażowe segmentowe firmy KRISPOL są zbudowane z paneli o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową i uszczelnione są między segmentami i na całym obwodzie. Kształt łuku górnego optymalnie dociska górny panel bramy segmentowej do nadproża.

Dowiedz się więcej

Rolety Zewnętrzne

W ofercie rolet można spotkać propozycje dla każdego typu budynku, zarówno starszego, jak i dopiero powstającego. W tym drugim przypadku szczególnie polecane są tzw. rolety do zabudowy – KALIMA RZ, które najlepiej redukują ubytki ciepła. Proponujemy również rolety naokienne (KALIMA RN) i elewacyjne (KALIMA RS). O różnicach między nimi, piszemy nieco niżej.

Dowiedz się więcej

Drzwi Zewnętrzne SOLANO

Drzwi zewnętrzne Solano są wyjątkowo wytrzymałe, pasują zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Stylowe wypełnienia oraz szeroka gama kolorystyczna sprawią, że drzwi zewnętrzne SOLANO odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Dopasować je można do okien, rolet zewnętrznych czy bram garażowych.

Dowiedz się więcej

Drzwi Zewnętrzne WIKĘD

Drzwi Wikęd cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ spełniają 3 podstawone ale bardzo ważne wymagania. Są TRWAŁE, ESTETYCZNE, FUNKCJONALNE dzięki temu służą latami. Mamy duży wybór wzórów i kolorów, co pozwala dobrać drzwi do każdego obiektu.

Dowiedz się więcej

Drzwi Zewnętrzne ERKADO

Drzwi zewnętrzne Erkado to drzwi, które łączą elegancję, funkcjonalność i bezpieczeństwo w jednym rozwiązaniu. Te nowoczesne drzwi zewnętrzne wykonane są z wysokiej jakości stali i nie tylko świetnie sprawdzają się jako ochrona przed intruzami, ale także są wyrazem klasy i stylu, który podkreśli charakter każdego domu.

Dowiedz się więcej

Żaluzje Zewnętrzne

Żaluzje zewnętrzne z roku na rok zyskują coraz większą popularność w Polsce. Montowane są na zewnątrz, mają zastosowanie gównie do obkiektów o sporej powierzchni okien/szklanych fasad.

Dowiedz się więcej

Bramy Przemysłowe

Bramy garażowe segmentowe firmy KRISPOL są zbudowane z paneli o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową i uszczelnione są między segmentami i na całym obwodzie. Kształt łuku górnego optymalnie dociska górny panel bramy segmentowej do nadproża.

Dowiedz się więcej

Bramy Rolowane

Bramy ocieplone są niezbędne w miejscach wymagających utrzymania stałych temperatur. Są uszczelnione na całym obwodzie. Zbudowane są z profili wypełnionych pianką poliuretanową. Bramy nieocieplone składają się z jednościennych profili aluminiowych lub stalowych. Idealnie się sprawdza w pomieszczeniach niewymagających izolacji termicznej.

Dowiedz się więcej

Systemy Przeładunkowe

Systemy przeładunkowe to urządzenia techniki przeładunkowej. Stanowią warunek szybkiego i łatwego załadunku i rozładunku dostaw. Niwelują różnice pomiędzy wysokością rampy a pojazdem.

Dowiedz się więcej

Systemy Przeciwpożarowe

Bramy przeciwpożarowe służą do zamykania przejść pomiędzy strefami pożarowymi w rożnego rodzaju budynkach i pomieszczeniach. Występują w klasach odporności:

Dowiedz się więcej

System Osiedle

Garaże zbiorcze, altany śmietnikowe, komórki lokatorskie, drzwi do piwnic. Zastosowanie na osiedlach nowoczesnego rozwiązania, tzw. wygrodzeń pozwala lepiej gospodarować przestrzenią w podziemnych garażach. Ułatwia to bezpieczne przechowywanie samochodów czy motocykli. Jest to autorski system firmy GMSSystem. Każdy oddzielny boks ma odpowiednią cyrkulację powietrza i bezpieczną przestrzeń. Dzięki temu pojazd jest lepiej zabezpieczony przed ewentualnym zarysowaniem, obiciem.

Dowiedz się więcej