30 Marzec 2020

Zalety okna Krispol Fen 82

Okna firmy Krispol od lat cieszą się popularnością wśród osób budujących domy energooszczędne. Nie bez powodu…Spełniają wszystkie wymagania, by zachować jak najniższy współczynnika przenikania ciepła.Okna Krispol Fen 82 to obecnie najcieplejszy model na rynku i prawdziwa rewolucja w budownictwie. Ich niewątpliwą zaletą jest elegancki design połączony z funkcjonalnością. Okna są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki temu zawsze będą wyglądały jak nowe. Są stabilne, bezpieczne i ciepłe, a to niepodważalne atuty.Okna firmy Krispol to nowoczesny design połączony z bezpieczeństwem, estetyką i energooszczędnością. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów okna zalicza się do klasy premium o korzystnym współczynniku izolacji termicznej i akustycznej. Okna Krispol Fen 82 to obecnie najcieplejszy model, który spełnia niezbędne wymagania nowoczesnego budownictwa opartego o zasadę energooszczędności. Są odporne na działanie czynników atmosferycznych, a ciepła ramka międzyszybowa zapewnia niski współczynnik przenikania ciepła.

Czy okna Krispol są energooszczędne?

Okna Krispol to obecnie jedne z najcieplejszych okien na rynku. Są eleganckie, estetyczne i bezpieczne. Dzięki niskiemu współczynnikowi przenikania ciepła należą do okien pasywnych, dlatego to najlepszy wybór, jeśli chcesz, by twój dom był ciepły i spełniał normy budownictwa energooszczędnego. Współczynnik przenikania ciepła w przypadku okien Krispol wynosi Uw=0,76 W/m2K. Gruby profil, ciepła ramka, potrójny system uszczelek dociskowych – wszystko to wpływa na oszczędzanie energii w domu. Ponadto okna są odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Dlaczego okna Krispol?

Decydując się na budowę domu kierujemy się nie tylko estetyką podczas jego wykonania, ale również parametrami, które od kilku lat coraz częściej poruszane są w nowoczesnym budownictwie. Mowa tu o domach energooszczędnych. Aby nasz wymarzony kąt spełniał te warunki, niezbędne są ciepłe okna i drzwi. Okna Krispol spełniają wymogi budownictwa energooszczędnego, a dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów są eleganckie i estetyczne. Posiadają korzystny współczynnik izolacji akustycznej i termicznej, dzięki temu to najcieplejsze okna na rynku.

Okna Krispol to gwarancja wysokiej Jakości


Okna firmy Krispol to najlepszy wybór, jeśli zależy nam na elegancji, estetyce bezpieczeństwie oraz oszczędnościach w zakresie domowego budżetu. Jednak sam wygląd to nie wszystko. Okna Krispol mają bowiem korzystne współczynniki termoizolacyjne oraz akustyczne. Wszelkie niezbędne dodatki zapewniają najwyższą jakość i dopasowanie okna według potrzeb użytkownika. Okna Krispol można wybrać w jednolitej kolorystyce lub zdecydować się na Bikolor. Istnieje również możliwość okleinowania jedno -, lub dwustronnego.

Polecane

Artykuły

Salony firmy Krispol

Najlepsze bramy garażowe i przemysłowe, okna, rolety oraz drzwi tarasowe i wejściowe, a także wiele innych można znaleźć w salonach firmy Krispol. Marka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem oferuje klientowi doskonałą jakość wykonywanych usług oraz bezpieczeństwo w rozsądnej cenie.

Dowiedz się więcej

Jakie wybrać okna do naszego domu/mieszkania?

Jakie wybrać okna do naszego domu/mieszkania? Gdzie zamówić okna na wymiar? Kupując działkę budowlaną, trzeba liczyć się z tym, że czeka nas naprawdę intensywny czas. Zbudowanie własnego domu od podstaw nie jest bowiem łatwym zadaniem. Oczywiście, rzadko kiedy zdarza się, że ludzie samodzielnie stawiają domy. Zazwyczaj zatrudnia się do tego ekipę budowlaną, która wykona za nas całe zadanie. Dobrze jest skorzystać z takiego rozwiązania, bowiem fachowcy będą dokładnie wiedzieć, jakich materiałów użyć, gdzie zakupić okna na wymiar czy w jaki sposób poradzić sobie z formalnościami wymaganymi na budowie.

Dowiedz się więcej

Zalety okna Krispol Fen 82

Okna firmy Krispol od lat cieszą się popularnością wśród osób budujących domy energooszczędne. Nie bez powodu…Spełniają wszystkie wymagania, by zachować jak najniższy współczynnika przenikania ciepła.Okna Krispol Fen 82 to obecnie najcieplejszy model na rynku i prawdziwa rewolucja w budownictwie. Ich niewątpliwą zaletą jest elegancki design połączony z funkcjonalnością. Okna są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki temu zawsze będą wyglądały jak nowe. Są stabilne, bezpieczne i ciepłe, a to niepodważalne atuty.

Dowiedz się więcej

Bramy Krispol Warszawa

Nowy dom, warsztat, magazyn? A może jeszcze coś innego? Niezależnie od tego, z jakim rodzajem budynku mamy do czynienia, istotnym wyborem jest dobranie odpowiedniej bramy. Zapewnia ona bezpieczeństwo, chroniąc naszą cenną własność. Warto więc zadbać o jej wysokiej jakości materiały, staranne wykonanie i odpowiedni montaż. Bramy Krispol oferują wszystko to i wiele więcej!

Dowiedz się więcej

Duże przeszklone okna

Budowa domu to masa problemów do rozwiązania, masa spraw do ogarnięcia. Pojawia się mnóstwo pytań, na które trzeba znaleźć odpowiedzi. Współczesny dom musi być przede wszystkim energooszczędny nie tylko ze względów finansowych ale też pod względem wymogu związanego z przepisami ochrony środowiska. Powstają domy inteligentne, energooszczędne Standardem są już okna trójszybowe, wypełnione styropianem co jeszcze mocniej zwiększa właściwości izolacyjne. Także ściany z warstwą izolacyjną grubości 30 cm. Na dachach domów są panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne. Powstają domy inteligentne, w których wszystko obsługują komputery. Wszystko jest zautomatyzowane, w tym kierunku to zmierza.

Dowiedz się więcej

Jak zabezpieczyć naszą firmę przed pożarem?

Własną firmę buduje się całe życie. Inwestujemy w nią wiele naszego czasu, wysiłku oraz pieniędzy. Własna firma jest jak dziecko, które kształtuje oraz rozwija się z czasem. Żaden właściciel działalności gospodarczej nie chciałby, żeby jego ciężka praca poszła na marne. Jednak los potrafi przynieść różne nieprzyjemne niespodzianki. Nieoczekiwane zdarzenia losowe mogą zniszczyć to, co budowaliśmy latami. Jednym z nich jest na przykład pożar. Warto się przed nim odpowiednio zabezpieczyć. Systemy przeciwpożarowe spełnią to zadanie. Dzięki nim będziemy mogli spać spokojnie. Pożar mogą wywołać różne czynniki, które nie zawsze będziemy w stanie przewidzieć. Zabezpieczając firmę przed tym zdarzeniem zyskamy pewność, że nasza praca nie pójdzie na marne. W swojej ofercie posiadamy bramy przeciwpożarowe.

Dowiedz się więcej